پزشک کاخ سفید: حال ترامپ خیلی خوب است / پزشک کاخ سفید پس از انجام آزمایشات مختلف درباره وضعیت سلامتی دونالد ترامپ اعلام کرد که وی در سلامت بسیار خوبی به سر می‌برد. این در حالی است که اکثر کارشناسان و پزشکان جهان بر این باور هستند که رئیس جمهور آمریکا تعادل روانی ندارد و با یک هیتلر دیوانه مواجه هستند.

کاریکاتور/پزشک‌کاخ سفید:حال‌ترامپ‌خیلی‌خوب‌است!!!


برچسب ها:آوای عمار، پزشک کاخ سفید، ترامپ،

[ شنبه 30 دی 1396 ] [ 08:04 ب.ظ ] [ حامد ]

[ نظرات() ]


سانچی قلب ملت ایران سرشار از اندوه کرد / بی تردید این حادثه دردناک قلب ملت عزیز ایران را سرشار از اندوه و عزادار ساخت.

تصویرسازی/ ایران در اندوه سانچی


[ شنبه 30 دی 1396 ] [ 07:05 ب.ظ ] [ حامد ]

[ نظرات() ]


تنها باد و باران توانست به داد هوای تهران برسد!!! / وعده‌های توخالی دولت و مدیریت شهری اصلاح‌طلبان در خصوص توسعه حمل و نقل عمومی در راستای کاهش آلودگی هوا پایان ندارد و علی رغم برگزاری جلسات بین مدیریت شهری با دولت هنوز تصمیمی برای کاهش آلودگی اتخاذ نشده است.

کاریکاتور/ وعده‌های توخالی‌ برای‌کاهش آلودگی


[ شنبه 30 دی 1396 ] [ 03:21 ب.ظ ] [ حامد ]

[ نظرات() ]


یگان‌های نزاجا هر تهدیدی را در نطفه خفه خواهند کرد

 

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: تحرک، کارآمدی و پاسخ به نیاز‌های عملیاتی روز، سه مقوله مهم در نیروی زمینی است و تمامی یگان‌های نزاجا هر تهدیدی را در نطفه خفه خواهند کرد.[ جمعه 29 دی 1396 ] [ 08:09 ب.ظ ] [ حامد ]

[ نظرات() ]


واردات بی‌رویه همچنان یکه تازی می‌کند!/ چرا هنوز مردم اجناس بنجل خارجی را به تولید ملی ترجیح می‌دهند؟

یکی از الزامات و پیش نیازهای اساسی برای حصول پیشرفت و شکوفایی اقتصادی کشور، به حمایت از تولید داخلی معطوف می‌شود، به واقع در سایه چنین مولفه‌ای، شاهد افزایش هر چه بیشتر فرصت‌های شغلی و جذب فزاینده‌تر متقاضیان اشتغال خواهیم بود.

پیش از این نیز به کرات از سوی کارشناسان اقتصادی، بر لزوم تحقق چنین امر خطیری تأکید شده و اهمیت این موضوع به میزانی قابل توجه و تعیین کننده به شمار می‌رود که مقام معظم رهبری، در نامگذاری سال 96 ، بر دو عنصر تولید و اشتغال، تأکید ویژه ای لحاظ فرمودند.

به نوعی می‌توان گفت در صورت توجه به عنصر تولید و اشتغال، بخش قابل توجهی از سیاست‌های از پیش تعیین شده در حوزه اقتصاد مقاومتی نیز محقق خواهد شد.

به واقع هر آنچه شاهد تقویت تولید و اشتغال در کشور باشیم به همان میزان روند حل و فصل معضلات اقتصادی جامعه نیز تسریع و تسهیل خواهد شد.[ جمعه 29 دی 1396 ] [ 08:08 ب.ظ ] [ حامد ]

[ نظرات() ]


بازگشت تکاوران نیروی دریایی ارتش از چین

 تکاوران نیروی دریایی ارتش که به منظور نجات دریانوردان سانچی به دریای چین اعزام شده بودند، امشب از شانگهای راهی تهران می شوند.

این تیم شب گذشته از دریای چین به شانگهای بازگشت و امشب راهی تهران خواهند شد.

 گفتنی است این تکاوران پس از وقوع حادثه برای نفتکش ایرانی سانچی به محل حادثه اعزام شدند که به علت عدم هماهنگی دولت چین موفق به نجات دریانوردان ایرانی نشدند.[ جمعه 29 دی 1396 ] [ 02:07 ب.ظ ] [ حامد ]

[ نظرات() ]


ما در بُعد بیرونی مقتدریم و همه توطئه‌های دشمنان را شکست داده‌ایم/ برای ارتقای نظام باید عمرمان را وقف کنیم

 سردار سرلشکر پاسدار قاسم سلیمانی روز شنبه 23دی ماه در هجدهمین نشست عمومی بصیرت؛ یادبود سومین سالگرد عروج آسمانی شهید مدافع حرم مهدی نوروزی با قدردانی از دست‌اندرکاران تشکیل این جلسه و یادبود عملیات کربلای پنج، اظهار کرد: دفاع مقدس در میان همه دفاع‌ها و جهاد‌هایی که بعد از آن شکل گرفت سرآمد بود و رزمندگان دفاع مقدس اسوه و الگو بودند و اکنون نیز که جبهه مقاومت در سطح منطقه وسعت یافته است، همچنان رزمندگان دوران دفاع مقدس اسوه‌ها و الگو‌های رزمندگان جبهه مقاومت هستند.

سلیمانی با اشاره به تأثیرگذاری دوران دفاع مقدس بر جهاد و دفاع در عرصه‌ها و جبهه‌های بعدی و مشابهت این امر با تأثیرگذاری انقلاب اسلامی و پایه‌گذاری اولیه آن توسط امام راحل تصریح کرد: نورانیت امام راحل امروز در چهره و وجود رهبر بزرگوارمان متجلی است و مقام معظم رهبری در همه بیاناتشان از امام راحل به شکل عجیبی یاد می‌کنند.[ جمعه 29 دی 1396 ] [ 02:06 ب.ظ ] [ حامد ]

[ نظرات() ]


معاون اول قوه قضائیه گفت: کاملاً غلط است که می گویند کسی را نمی‌توان به زور به بهشت برد، چرا که نظام اسلامی وظیفه دارد بستر را برای رشد همه فضایل اخلاقی آماده کند.

کاملا غلط است که میگویند دولت اسلامی کاری به بهشت و جهنم نداشته باشد  حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای معاون اول قوه قضائیه گفت: این حرف که دولت اسلامی و نظام جمهوری اسلامی کاری به جهنم و بهشت مردم نداشته باشند، کاملاً غلط است و اینکه کسی را نمی‌توان به زور به بهشت برد به یک معنا غلط است چرا که نظام اسلامی وظیفه دارد که بستر را برای رشد همه فضایل اخلاقی آماده کند و موانع سر راه رسیدن به سعادت که همان بهشت است را بردارد.

وی افزود: اگر این موانع با گفتن، تذکر دادن و اقدامات نرم برطرف نمی‌شود لازم است که با اقدامات سخت تری برداشته شود.

معاون اول قوه قضائیه تصریح کرد: امنیت و آرامش در دین جامع و کامل ما جایگاه رفیعی دارد و اگر کسی در جامعه ناامنی ایجاد کند،‌  شهر و روستا و محیط کسب و کار را ناامن کند و در صورتی که این ناامنی با ترس و وحشت مردم توأم باشد و افراد همراه با سلاح سرد و گرم قدرت‌نمایی کنند، مجازات سخت گیرانه‌ای در پیش دارد.[ پنجشنبه 28 دی 1396 ] [ 09:10 ب.ظ ] [ حامد ]

[ نظرات() ]


انتفال حقیرانه شاه به بیمارستان روانی توسط آمریکایی ها

 شاه خائن که در 26 دی از ایران فرار کرد و سلطنت استبدادی اش به پایان رسید، با سفر به آمریکا چهره اصلی دولتمردان آن کشور را دید. فرح پهلوی بعد از سال ها در فیلمی از رفتار حقارت آمیز آمریکایی ها با شاه مخلوع سخن می گوید.

فرح در این فیلم با اشاره به حضورشان در نیویورک می گوید: آمریکایی ها به ما خبر دادند که قرار است از نیویورک ما را به جای دیگری انتقال دهند و نباید کسی از این اتفاق باخبر شود.

بعد از رسیدن به تگزاس متوجه شدیم آمریکایی ها ما را به یک بیمارستان روانی منتقل کرده اند.[ پنجشنبه 28 دی 1396 ] [ 08:11 ب.ظ ] [ حامد ]

[ نظرات() ]


نیروهای مسلح باید در مسائل کمک حال وضعیت کشور باشند

  امیر سرتیپ امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح صبح امروز سه‌شنبه 26 دی‌ماه در جمع مسئولان و مدیران طرح و برنامه نیروهای مسلح با اشاره به رفتار و تحرکات زشت آمریکا در خصوص برجام و مقابله آمریکا در رفع تحریم‌ها علیه ایران گفت: بررسی این رفتارها نشان می‌دهد که دشمنان می‌خواهند جمهوری اسلامی ایران را در شرایط خاص و پیچیده‌ای قرار دهند.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: در ماه‌های گذشته آمریکا نشان داد که در خصوص جمهوری اسلامی ایران این استراتژی را به کار گرفته است که این راهبرد نشان از عمق خصومت علیه ایران اسلامی و انقلاب اسلامی دارد.[ چهارشنبه 27 دی 1396 ] [ 10:14 ب.ظ ] [ حامد ]

[ نظرات() ]


در روزهای 16 تا 22 دی ماه و بعد از اعلام فراخوان رسانه‌های معاند و افراد خارج‌نشین مبنی بر سوءاستفاده از تجمعات مردمی با حضور خشونت‌آمیز در تجمعات و طرح موضوع برگزاری رفراندوم، عده‌ای به صورت سازماندهی شده با تهیه پلاکارد در چند نقطه از شهر اصفهان اقدام به اعمال خلاف قانون کرده که پس از شناسایی با حکم قضایی دستگیر می‌شوند.

جزئیات دستگیری لیدرهای زن اغتشاشات اخیر در اصفهان +عکس

در این راستا با اعلام منابع امنیتی و انتظامی چهار زنی که در حوادث اخیر مرتکب اقدامات ساختار شکنانه شده بودند توسط دستگاه امنیتی شناسایی و دستگیر شدند.

گفته می‌شوددرتحقیقات اولیه ارتباط برخی افراد این گروه با مسیح علی‌نژادایجادکننده کمپین آزادی‌های یواشکی و کانال خبری معاند آمدنیوز محرز شده است.[ چهارشنبه 27 دی 1396 ] [ 07:14 ب.ظ ] [ حامد ]

[ نظرات() ]


به نقل از  خبرگزاری رویترز، ایرانسال گذشته میلادی (۲۰۱۷) با پیشی گرفتن از چین به دومین بازار گروه خودروسازی «پ اس اَ پژو سیتروئن» فرانسه تبدیل شد.

بر اساس این گزارش، اولین بازار محصولات این شرکت، کشور فرانسه بود.

فروش جهانی شرکت پژو سیتروئن در سال ۲۰۱۷ با ۱۵.۴ درصد افزایش، به سه میلیون و ۶۳۲ هزار و ۳۱۴ دستگاه خودرو رسید.[ چهارشنبه 27 دی 1396 ] [ 06:13 ب.ظ ] [ حامد ]

[ نظرات() ]


.: تعداد کل صفحات 6 :. [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه